Kamper na wynajem

Tak wygląda nasz kamper:

Całe auto ma długość 6,5 metra. W szoferce są 3 miejsca. Długość części mieszkalnej to 4 metry, 193 cm wysokości oraz mniej więcej tyle samo szerokości. Podsumowując – do dyspozycji jest ok. 8 metrów kwadratowych. Jak się okazuje, jeśli dobrze zaplanuje się przestrzeń, 8 metrów to całkiem dużo! W kamperze jest kuchnia (z dwoma blatami, zlewem, sporą 70-litrową lodówką z zamrażalnikiem), łazienka z prysznicem i toaletą, garderoba, jadalnia, łóżko małżeńskie i łóżeczko dla dziecka do 150 cm. W przypadku słonecznej pogody, kamper jest zupełnie samowystarczalny – ma panele fotowoltaiczne i duży (130 l zbiornik wody).

Kamper z zewnątrz wygląda jak zwykły samochód dostawczy. Nie zwraca na siebie uwagi. Pomiędzy częścią mieszkalną a szoferką znajduje się ukryte przejście, którym w razie potrzeby można dostać się za kierownicę i odjechać w bezpieczniejsze miejsce bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Strefy w campervanie:

Kuchnia i jadalnia

W kuchni znajdują się dwa dębowe blaty, lodówka, zlew, kuchenka na kartusze gazowe oraz niezbędne wyposażenie (garnki i patelnia, talerze, kubki, sztućce itp.).

Łazienka

W łazience znajduje się toaleta, prysznic z gorącą i zimną wodą oraz miejsce do przechowywania kosmetyków.

Sypialnia 2+1

W naszym kamperze znajduje się łóżko małżeńskie oraz dodatkowo rozkładane łóżeczko dla dziecka do 150 cm wzrostu.

Garderoba

Do waszej dyspozycji jest m.in. przestronna 5-poziomowa szafa oraz 6 szafek podsufitowych.

Szoferka

W klimatyzowanej szoferce jest miejsce dla 3 osób. Znajduje się tam także radio, odtwarzacz CD i MP3. Kamera cofania. Pomiędzy szoferką a częścią mieszkalną istnieje „awaryjne przejście”.

Wynajmij kampera i rusz przed siebie! Nie musisz rezerwować miejsc noclegowych. Znajdziesz je po drodze. Możesz planować swoją trasę na bieżąco.

Elastyczność i wolność to hasła przewodnie takiego wyjazdu!

To wszystko jest w cenie:

Przedłużacz oraz specjalna przejściówka umożliwiające podłączenie do prądu na kempingu
Wąż do tankowania czystej wody
130 litrów czystej wody w obu zbiornikach
Zestaw biodegradowalnych woreczków do toalety separującej, papier toaletowy
Apteczka
Ubezpieczenie Assistance
Kartusze gazowe do kuchenki (3 kartusze na tydzień pobytu)
Turystyczne żelazko
2 garnki, 1 patelnia, zestaw sztućców, kubków i talerzy
Moskitiera na drzwi boczne i 3 okna dachowe
Markiza w formie trapu
Środki czystości (m.in. gąbki, płyn do mycia, mydło w płynie, płyn do wc)
Przeszkolenie z zakresu obsługi pojazdu
Możliwość zostawienia Twojego samochodu na naszym parkingu
Wsparcie telefoniczne podczas wyjazdu
Hamak, koc, 3 drewniane krzesła

Opcje dodatkowe:

Grill bezdymowy z zapasem węgla oraz rozpałką

80 zł / wynajem

Komplet pościeli i ręczników

50 zł / wynajem

JAK PROWADZI SIĘ TAKIE AUTO?

Wbrew pozorom wcale nie tak trudno! Samochód jest wysoki, dzięki czemu jest z niego dobra widoczność. Auto posiada kamerę cofania, co znacznie ułatwia manewrowanie i parkowanie.

ILE PALI SAMOCHÓD?

Auto posiada silnik Diesla o pojemności 2,2 litra. Średnie spalanie przy ekonomicznej jeździe to około 8-10 litrów na 100 km. 6-stopniowa skrzynia biegów oraz tempomat pozwalają ograniczyć spalanie na autostradach i drogach ekspresowych.

CZY W SAMOCHODZIE JEST PRĄD?

W sezonie letnim, gdy świeci słońce, kamper jest całkowicie samowystarczalny. Na dachu znajdują się dwa panele fotowoltaiczne monokrystaliczne o mocy 160 W każdy. Panele ładują akumulatory o łącznej pojemności 220Ah. Do akumulatorów podłączona jest przetwornica 230 v o mocy 1200 W. Dwa gniazdka 230V znajdują się w tylnej części, 2 gniazdka 230 v przy blacie nad lodówką, dwa gniazdka 230 v w części kuchennej, trzy gniazdka 230V w szoferce. W różnych miejscach vana znajduje się także 7 gniazdek USB do ładowania telefonów, tabletów i powerbanków oraz 3 gniazdka zapalniczki. Posiadamy także przedłużacz i specjalną przejściówkę umożliwiającą podłączenie do prądu na kempingu.

CZY JEST CIEPŁA WODA?

W aucie znajdują się 2 zbiorniki czystej wody o łącznej pojemności 130 litrów (60+70) oraz zbiornik szarej wody o pojemności 90 litrów.

Kamper posiada piec Webasto do ogrzewania wody. Włącza się go jednym przyciskiem i już po upływie 5 minut dysponujesz niemalże nieograniczoną ilością ciepłej wody. W praktyce oznacza to, że 3 osoby mogą wziąć gorący prysznic bez konieczności czekania aż woda ponownie się nagrzeje. Piec działa niezależnie od tego, czy jesteś na kempingu czy w środku lasu. Jest to luksus rzadko spotykany w innych kamperach.

Cennik wynajmu kampera:

sezon niski (1.10-30.04)

299 zł / doba – wynajem na co najmniej 3 doby

sezon wysoki (1.05-30.09)

399 zł / doba – wynajem na co najmniej 3 doby

.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kamper jest do odbioru w Teresinie, 40 km na zachód od Warszawy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz pytania?

A może chcesz poznać możliwe terminy rezerwacji?

Skontaktuj się z nami: kontakt@zwiedzamyvanem.pl

.

.